هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی یراق آلات، ماشین‌آلات مبلمان و صنایع وابسته

توضیحات:

 • مهم‌ترین رویداد چوب ایران ۱۸ ساله شد
  به مهم‌ترین رویداد حوزه چوب می‌رسیم. هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی یراق آلات، ماشین‌آلات مبلمان و صنایع وابسته به صورت کنسرسیومی با همت ۳ شرکت نمایشگاهی برگزار می‌شود و عمده فضای برگزاری سایت تهران را تحت پوشش برده است.
  بهمن حسین زاده در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه یراق آلات گفت: صنعت چوب و مبلمان به تنهایی اشتغالزایی بسیاری دارد مخصوصاً در حوزه قطعات مبل، یراق آلات و صنایع وابسته که امروز شاهد تشکیل زنجیره‌های تولید در مشاغل خانگی در حوزه یراق آلات هستیم که موجب کار آفرینی شده است.
  وی گفت: ارزش افزوده‌ای که در صنعت مبلمان وجود دارد سالانه میلیاردها تومان گردش مالی ایجاد کرده که در اقتصاد تاثیر مثبتی گذاشته است.
  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: امسال بیش از ۲۱۰ شرکت در این نمایشگاه حضور دارند که نسبت به سال‌های قبل پیشرفت خوبی داشته است.
  بهمن حسین زاده تصریح کرد: در سال نمایشگاه‌های مختلفی مربوط به صنعت چوب در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود که در جهت رونق‌بخشی به اقتصاد و اشتغالزایی کشور، شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران با نگاه حمایتی این رویدادها را برگزار می‌کند.

   مدیر عامل شرکت صالح چوب سپاهان جناب آقای مهرداد صالحی در هجدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات و چوب تجهیزات و صنایع وابسته حضور داشته و از طرف انجمن صنعت روکشهای مصنوعی mdf ایران به شرکت های برگزیده در هجدهمین نمایشگاه بین المللی woodex  لوح یادبود و تقدیر نامه اهدا کردند


 • تهیه و تنظیم توسط صالح چوب
  تماس : 03133314125
  انتشار خبر در :