توضیحات:

 • به نام خدا

  این محصول متراکم از ضایعات فیبری چوب ساخته می شود لذا کفپوش های حاصل از این محصول مستحکم تر و پایدار تر از کفپوش های حاصل از دیگر مصنوعات چوبی است.

  چگالی ورق های اچ دی اف بیش از ۵۰ پوند در هر فوت مکعب یا ۸۰۰ کیلوگرم در هر متر مکعب می باشد لذا ماده ای تثبیت کننده برای کفپوش لمینیت به شمار می رود.

  اچ دی اف به تنهایی مقاومت بالایی در برابر آب و رطوبت ندارد و چنانچه به طور مستقیم در محیط مرطوب قرار گیرد دچار ترک خوردگی و بادکردگی می شود. یکی از روش های بالا بردن مقاومت این دسته از تخته ها نسبت به آب، اضافه کردن روغن به پلیمر می باشد. این افزودنی زمانی که تخته تحت دما و فشار بالا قرار می گیرد ماهیت خود را نشان می دهد و لذا مقاومت در برابر رطوبت، سختی و استحکام کفپوش را بهبود می بخشد.

  کفپوش ام دی اف
  کفپوش ام دی اف نیز یک محصول مهندسی است. این محصول همچون اچ دی اف ساخته شده از الیاف خرد شده چوب است که با رزین یا چسب تحت حرارت و فشار حاصل می گردد.

  کف پوش های ام دی اف خواصی مشابه با تخته خرده چوب داشته با این تفاوت که این محصول چگال تر از تخته خرده چوب مذکور می باشد. تراکم ام دی اف ۶۰۰-۸۰۰ کیلوگرم بر مترمکعب است.

  ام دی اف در محل هایی با رطوبت بالا مانند حمام و دستشویی مقاومت نسبتا خوبی داشته و در مدت زمان کوتاه متورم نمی شود. این ویژگی ام دی اف آن را به یک لایه ایده آل برای ساخت کفپوش لمینیت تبدیل نموده است.

  ام دی اف علاوه بر ساخت کفپوش در تولید مبلمان، کابینت آشپزخانه، پانل های دیواری، قفسه بندی، قالب تزئینی و درب ها مورد استفاده قرار می گیرند.

  به دلیل مقاومت مناسب ام دی اف نسبت به صورت و حرارت می توان از آن در ساخت اتاق های آگوستیک استفاده نمود.


 • تهیه و تنظیم توسط صالح چوب
  تماس : 03133314125
  انتشار مطلب در :