توضیحات:

 • به نام خدا

  پروفیل مختص نما که به کامپوزیت نما نیز معرف است، در صورتی که برای نما سازی ساختمان در نظر گرفته شود، با توجه به این که روش نصب و اجرای آن خشک است، بدون نیاز به ملات و در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد. علاوه‌براین شباهت بالای آن به چوب این امکان را به افرادی که به نما چوبی علاقمند هستند، خواهد داد تا نماسازی ساختمان را با استفاده از این متریال انجام دهند و آن را جایگزین چوب در نما قرار دهند.

  ضمن این که کاربرد این محصول به عنوان نمای داخلی نیز امکان پذیر است؛ البته منظور از نمای داخلی، دیوارهای داخلی راهروهای هتل، ساختمان مسکونی یا تجاری، مراکز خرید و … است. بنابراین اگر به فکر نماپوش کردن محیط داخلی همچون موارد ذکر شده هستید، این متریال به دلیل نصب خشک و بدون ملات، انتخابی بسیار مناسب خواهد بود.

  نماسازی ساختمان با چوب

  مزایای نماسازی ساختمان با چوب پلاست!
  مقاوم در برابر اشعه UV
  مقاوم در برابر خط و خش
  سازگار با هر شرایط اقلیمی
  شباهت بسیار بالا به چوب طبیعی
  نمای خشک و بدون نیاز به ملات
  مقاوم در برابر نفوذ آب و رطوبت بالا
  وزنی نسبتا سبک و تسریع در روند نصب
  مقاوم در برابر حشرات و موریانه
  مقاوم در برابر ضربه و خوردگی
  مقاوم در برابر باد و باران
  طول عمر بالا
  چوب پلاست عایق مناسب در نماسازی ساختمان !
  هنگامی که شما تصمیم به نما سازی ساختمان می‌گیرید، علاوه‌بر جنبه زیبایی آن قطعا به مواردی دیگر نیز اهمیت خواهید داد. یکی از دلایلی که افراد بدنبال متریالی مناسب برای طراحی نما هستند، جلوگیری از هدر رفت انرژی در فصول مختلف سال است. نما در ساختمان یک عایق حرارتی و برودتی بوده که یکی از ضرورت‌های اجرای آن به شمار می‌آید؛ بنابراین با کاربرد متریالی مناسب از هدر رفت انرژی تولیدی توسط سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی جلوگیری خواهید کرد. به خصوص این امر در طراحی نما ویلا بسیار حایز اهمیت است. ضمن این که بر حسب جنس، رنگ و سطح مقطعی که دارد، باعث دفع و انعکاس گرما در فصل تابستان خصوصاً در مناطق گرمسیری شود. همینطور عکس همین عملکرد را در فصل زمستان برای جذب انرژی خورشیدی و گرم شدن ساختمان‌ها در مناطق سرد سیری ایفا نماید.

  با چوب پلاست طراحی متفاوتی در نماسازی ساختمان به نمایش بگذارید !
  هنگامی که شما این محصول را برای نمای ساختمان در نظر می‌گیرید، این امکان فراهم خواهد شد تا بتوانید علاوه‌بر نمای بیرونی بخش‌های دیگری همچون: ورودی ساختمان از کفپوش تا پله‌ها یا حتی سقف قسمت ورودی را با استفاده از چوب پلاست طراحی نمایید.

  پرگولا در قسمت ورودی ساختمان
  پرگولا ورودی نیز از المان‌های نوینی بوده که می‌توان در کنار نمای ساختمان و در بخش ورودی اجرا نمود. این سازه مدرن کما بیش در حال پیشرفت به عنوان ورودی ساختمان است که با پروفیل چوب پلاست قابل اجرا بوده و امکان پرورش گیاهان رونده و پیچک را فراهم خواهد کرد. 

  فلاورباکس در ورودی ساختمان
  از دیگر المان‌های کاربردی فلاورباکس است که امکان ایجاد فضای سبزی مناسب برای پرورش گیاهان و گل‌های زینتی را در ورودی ساختمان فراهم می‌نماید. فلاورباکس چوب پلاست قابل طراحی و اجرا در ابعاد بزرگ یا کوچک است که بر حسب متراژ فضای مورد نظر و کاربرد در ورودی ساختامن می‌توان سایز مورد نظر را سفارش داد. 

  انواع نماسازی ساختمان

  نرده در حصاربندی و قاب پنجره‌ها
  کاربرد نرده چوبی با پروفیل چوب پلاست به عنوان حصار در پنجره‌های ساختمان گزینه‌ای مناسب است؛ این المان علاوه‌بر ایجاد امنیت زیبایی خاصی به بنای شما خواهد داد. ضمن اینکه ایده‌ای مدرن بوده و با دیگر بخش‌های نما هماهنگی خاصی دارد.

  انتخاب هوشمندانه رنگ در نماسازی ساختمان
  اگر از چوب پلاست برای نمای بنا استفاده می‌کنید، می‌توانید رنگ دلخوا را انتخاب کنید. محصولات چوب پلاست 6 رنگبندی متنوع دارد که با انتخاب هرکدام از آنها می‌توان نمایی متفاوت طراحی کرد. حتی می‌توانید از دو پروفیل متفاوت با رنگ‌های مختلف برای اجرا در نما استفاده کنید و طراحی خاص ایجاد نمایید. در هر صورت طراحی نما اصولا توسط طراحان حرفه‌ای انجام می‌شود.

  در کنار چوب پلاست از دیگر متریال‌ها در نماسازی استفاده کنید!
  یکی از ویژگی‌های بارز محصولات چوب پلاست، کاربرد دیگر متریال‌ها در طراحی و اجراست؛ شما می‌توانید با انتخاب مصالح دیگر همچون: سنگ، آجر یا دیگر محصولات، نمایی خاص اجرا کنید. این محصول در صورتی که به عنوان نما اجرا شود، حس صمیمی و متفاوتی ایجاد می‌نماید. ضمن این که در کنار دیگر متریال‌ها جلوه‌ای متفاوت را نشان خواهد داد.

  این که بتوانید طراحی تلفیقی انجام دهید باعث می‌شود تا نمای شما پس از اجرا ظاهری متفاوت داشته باشد؛ حتی می‌توان از این محصول مدرن در کنار مصالح سنتی استفاده کرد و نمایی خاص بوجود آورد. این بستگی به ذوق و خلاقیت طراح دارد که ساختمان را با در نظر گرفتن مواردی همچون: بودجه مورد نظر برای نما سازی ساختمان و همینطور سلیقه شما طراحی نماید.


 • تهیه و تنظیم توسط صالح چوب
  تماس : 03133314125
  انتشار مطلب در :