توضیحات:

 • به نام خدا

  مزایای خانه چوبی
  1.زیبایی منحصر بفرد چوب به عنوان یک متریال یکی از پر مصرف ترین متریال در ساخت ساختمان تا به امروز در سرتاسر دنیا می باشد.

  2.سازگاری با محیط زیست .

  3.سرعت ساخت بالا ، با توجه به پیش ساخته بودن خانه چوبی و سبک بودن ساختمان چوبی یکی از ویژگی های مهم ویلای چوبی سرعت ساخت بالا می باشد آوید چوب زمان را به شما هدیه می دهد در کمتر از سه ماه صاحب یک ویلا چوبی بی نظیر مطابق استانداردهای جهانی شوید.

  4.کیفیت ثابت به علت پیش ساخته بودن خانه پیش ساخته :
  به علت پیش ساخته بودن خانه چوبی و کنترل کیفیت سختگیرانه در شرکت آوید چوب ، تک تک اجزای یک ویلا چوبی با دقت و با دستگاه های به روز ساخته و آماده می شود.

  5.تصفیه طبیعی خانه چوبی : یک خانه چوبی به علت ویژگی های ذاتی چوب همیشه در تمام فصول برای شما یک محیط مطبوع را به ارمغان می آورد. چوب در زمانی که رطوبت محیط بالا می باشد با جذب رطوبت و عدم انتقال آن به داخل خانه چوبی محیطی به مراتب با رطوبت کمتر را برای شما فراهم می کند و در زمانی که میزان رطوبت کم می باشد با انتقال رطوبت به محیط داخلی ویلا چوبی یک هوای مطبوع برای شما به ارمغان می آورد . مطالعات بسیاری در این زمینه در کشورهای مختلف انجام شده  است.

  6.عایق طبیعی : یکی دیگر از ویژگی های منحصر بفرد چوب نسبت به متریال دیگر ساختمانی این موضوع می باشد که چوب ضریب انتقال حرارت و صوت بسیار بالاتر نسبت به اکثر متریال های ساخت ساختمان را دارا می باشد.

  ویلای چوبی برای تمام فصول
  یک ساختمان چوبی می تواند در تابستان برای شما یک محیط دلچسب و خنک فراهم کند و در زمستان یک خانه گرم که با کمترین هزینه به دمای مطبوع مد نظر شما برسد.

  یک ویلای چوبی را می توان درتمام مناطق اعم از سردسیر تا مناطق با رطوبت بالا ساخت و استفاده کرد. در بسیاری از کشورهای سردسیر از جمله روسیه شمال کانادا، برای کاهش هزینه های انرژی از ساختمان های چوبی استفاده می شود .


 • تهیه و تنظیم توسط صالح چوب
  تماس : 03133314125
  انتشار مطلب در :