توضیحات:

 • به نام خدا

  دکوراسیون چوبی در طراحی داخلی

  امروزه از متریال‌های متفاوتی برای دکوراسیون داخلی استفاده می‌شود؛ اما چوب نیز یکی از انتخاب‌هایی است که افراد اهل هنر و کسانی که به طبیعت علاقه دارند، از آن برای دکوراسیون منزل استفاده می‌کنند. طراحی دکوراسیون داخلی با چوب در مکان‌ها و فضاهای گوناگون نظیر منازل، ادارات، کافی‌شاپ‌ها، رستوران‌ها و غیره کاربرد داشته و با توجه به ایجاد طرح‌های گوناگون روی چوب، زیبایی و نمای قابل توجهی را به فضاهای گوناگون می‌بخشد.

  • دکوراسیون داخلی منزل با چوب

  در واقع چوب به عنوان یکی از پایه‌ای‌ترین متریال‌هایی است که در ساخت منازل از آن استفاده می‌شده است. برای ساخت درب ورودی منزل، سقف، دیوار، کف، دیوارپوش و … می‌توان از چوب بهره گرفت. با توجه به قابلیت ایجاد نقش و نگارهای گوناگون روی چوب، این متریال می‌تواند گزینه بسیار خوبی برای طراحی داخلی منازل به شمار بیاید.

  تنه‌ درخت در دکوراسیون

  حتما دیده‌اید که هنگام ساخت برخی ساختمان‌ها برای احترام به طبیعت درخت‌های حوالی یا مرکز را قطع نمی‌کنند و خانه را در اطراف درخت می‌سازند. این امر علاوه بر احترام به طبیعت و گیاه، زیبایی چشم‌نوازی را به ارمغان می‌آورد. طراحی دکوراسیون داخلی با چوب طبیعی یکی از روش‌های جالب دکوراسیون  است.

  در طراحی داخلی نیز می‌توان از تنه درخت در دکوراسیون یا تنه درختان رها شده در طبیعت استفاده کرد. تنه درختان و شاخه‌های شکسته می‌توانند در طراحی و ساخت کتابخانه، میز آرایش، ستون یا به عنوان یک وسیله دکوراتیو نیز مورد استفاده قرار بگیرند.


 • تهیه و تنظیم توسط صالح چوب
  تماس : 03133314125
  انتشار مطلب در :