توضیحات:

 • به نام خدا

  مدل های دراور طرح های متنوعی دارند و امروزه مدل دراور ام دی اف و چوبی از انواع محبوب ترین مدل های دراور هستند که شما می توانید از انواع طرح های ساده و زیبا این دراور ها در فضای اتاق خواب خود استفاده کنید. دراور ها برای هر فضایی از دکوراسیون اتاق خواب مناسب هستند و می توانند دکوراسیون اتاق خواب شما را به فضایی متفاوت و مدرن تبدیل کنند.
  دراور ها در انواع طرح های آینه دار و بدون آینه موجود هستند و اگر فضای اتاق خواب شما کوچک است مدل های دراور آینه دار که می تواند حکم مدل میز آرایش را نیز داشته باشد انتخاب ایده آل و مناسبی است. از جمله ویژگی هایی که علاوه بر ظاهر زیبا و جذاب باید در طراحی دراورها مورد توجه قرار گیرد ایجاد فضای ذخیره سازی مناسب و متعدد است تا بتوان از تک تک فضاهای ذخیره سازی برای نگه داری لباس ها و لوازم کاربردی اتاق خواب استفاده کرد.
  کشوهای ذخیره سازی و دروارها هم نقش مهمی در شکل گیری دکوراسیونی زیبا و راحت ایفا می کنند. نقش کمدها و دراورهای ذخیره سازی در اتاق خواب به اندازه تخت خواب و رنگ، مهم است. این کمدهای ذخیره سازی هستند که شما را از دکوراسیون اتاق خواب راضی نگه می دارند و همزمان مکانی با جلوه مناسب برای جمع و جور کردن لوازم اتاق در اختیارتان می گذارند.

  نکات مهم در هنگام خرید دراور و کاربرد آن در منزل

  دراور از لحاظ تنوع استفاده بسیار حائز اهمیت است؛ چرا که به عنوان مثال هر وسیله ای را نمی توانید در کمد لباس قرار دهید. کمد لباس بیشتر مخصوص لباس های رسمی و اتو شده است. اما دراور جایی برای قرار دادن لباس های راحتی و خانگی شما است. بنابراین به سادگی می توانید از دراور در قسمت های شخصی خانه مانند اتاق خواب استفاده کرده و به راحتی به لوازم شخصی خود دسترسی داشته باشید.

  نحوه قرار گیری آینه بر روی دراور سایز مناسب برای دراورها
  تعداد کشو در دراورها
  جنس و رنگ مناسب برای دراورها
  دستگیره های دراور
  ریل های کشوها
  پایه های دراور
  دراورهای دیواری
  دراور و میز آرایشی
  آینه و دراور ترکیب زیبایی ایجاد کرده و بسیار پرطرفدار است. این ترکیب شما را از میز آرایش بی نیاز می کند. بنابراین با استفاده از این مدل دیگر مجبور به خرید میز آرایش جداگانه نخواهید شد. در نتیجه چنانچه دراور شما دارای یک آینه باشدف به راحتی می توانید از آن به عنوان یک میز آرایش استفاده کنید


 • تهیه و تنظیم توسط صالح چوب
  تماس : 03133314125
  انتشار مطلب در :