توضیحات:

 • به نام خدا

   این تکنولوژی کمک می‌کند تا هوای موجود بین سطح و روکش کاملا تخلیه شود و خلائی بین آن‌ها ایجاد شود تا روکش کاملا به سطح مورد نظر بچسبد. با توجه به فشردگی ذرات و خلا ایجاد شده، تکنولوژی وکیوم به ما کمک می‌کند تا مستحکم‌ترین روکش‌ها را با کم‌ترین ضخامت ممکن برروس سطوح ایجاد کنیم. به همین دلیل روکش وکیوم از محبوبیت زیادی در میان تولیدکنندگان صنعتی برخوردار است.

  کاربرد روکش وکیوم چیست؟


  روکش وکیوم اغلب رنگی است. این سطوح علاوه بر زیبایی، مقاومت زیادی نیز در برابر آسیب‌ها دارند. در ادامه به چند مورد از کاربردهای روکش وکیوم در صنعت مبلمان و دکوراسیون داخلی اشاره می‌کنیم.

  روکش وکیوم کاربردهای زیادی در صنعت دارد و یکی از کاربردهای آن در صنعت مبلمان، روکش کردن لوازم چوبی، از جمله سرویس خواب و مبلمان است. مبلمان چوبی بسیار در معرض خوردگی و ضربه هستند، و خیلی زود آسیب می‌بینند. مبلمان چوبی که بر روی سطح بدنه چوبی آن‌ها از روکش وکیوم استفاده شده است، در برابر آسیب‌های این چنین بسیار مقاوم و با دوام هستند. همانطور که در تصویر بالا می‌بینید، این میز آرایش طوری وکیوم شده است که حتی طرح‌های برجسته روی آن هم در زیر روکش قرار گرفته‌اند

  از روکش وکیوم برای روکش کردن سطح کابینت‌ها نیز استفاده میشود. در تصویر بالا رنگ صدفی کابینت‌ها با روکش وکیوم ایجاد شده است.

  روکش وکیوم استفاده‌های زیاد دیگری نیز دارد که در درکوراسیون داخلی شامل روکش کردن لوازم چوبی، دربهای حمام  و دستشویی، در اتاق‌ها و دیگر استفاده‌ها می‌شود. از مزایای روکش وکیوم نیز می‌توان به زیبایی، مقاومت در برابر آسیب و یک‌دست بودن اشاره کرد.


 • تهیه و تنظیم توسط صالح چوب
  تماس : 03133314125
  انتشار مطلب در :