توضیحات:

 • به نام خدا

  پس از ورود ام دی اف به ایران که دردهه ۸۰ شمسی صورت گرفت ورقهای لوکس به تدریج وارد ایران شد.ابتدا ورق های هایگلاس وارد ایران شدند.این ورق ها به دلیل تنوع رنگ و همین طور زیبایی خاص خود به شدت مورد استقبال قرار گرفتند.به طور کلی رنگ براق حس ثروت و لوکس بودن به مشتری می دهد.در ابتدای ورود ورق های ایشیک(ISIK) و ای جی تی(AGT) از کشور ترکیه به ایران وارد شدند که خیلی مورد استقبال قرار گرفتند.پس از ورق هایگلاس ، ورق های برجسته در دهه ۹۰ به بازار وارد شدند.

  در ابتدا ورق های برجسته سیگما و فرامید و افرنگ به بازار وارد شدند.پس از ورود این ورق ها؛ورق های برجسته امیننت به ایران وارد شدند. این ورق ها با زیبایی هر چه تمام تر و ظرافت به سرعت در بازار ایران جا افتادند.

  ام دی اف امیننت (EMINENT) محصول کشور تایوان دارای روکش برجسته (سینکرونایز) می باشد.ام دی اف امیننت (EMINENT) در ابعاد طول ۲۸۰ سانتی متر،عرض ۱۲۲ سانتی متر و ضخامت ۱۸ میلی متر می باشد.تعداد ورق در هر پالت ۵۰ ورق (امکان چیدمان چند کد رنگی در یک پالت) می باشد.هر ورق ۳٫۴۲ متر مربع را پوشش می دهد. مقدار پوشش دهی هر پالت ۱۷۱ متر مربع می باشد. روکشهای دو طرف ورق، طرح دار می باشد و دارای استاندارد E1 اروپا هستند.


 • تهیه و تنظیم توسط صالح چوب
  تماس : 03133314125
  انتشار مطلب در :