توضیحات:

 • به نام خدا

  ورق فومیزه نوعی ورق پی وی سی می باشند از کاربرد ورق فومیزه می توان به ساخت سقف کاذب، دیوارپوش، ساخت کابینت فومیزه

  کابین روشویی و پارتیشن کاربرد دارند.

   

  فومیزه رنگی
  فومیزه رنگی از لایه بیرونی معمولا از لایه بیرونی که با مواد سخت و مرغوب رنگی هستند پوشیده شده است. فومیزه رنگی گاها به صورت اکلیل نیز استفاده می شود که جلوه ویژه ای را به گلاس ها می بخشد و همین امر منجر به فروش رقابتی این محصول شده است.

   

  ورق فومیزه رنگی
  ورق فومیزه رنگی را  قیمت ورق فومیزه 8 میل قیمت فومیزه هایگلاس ورق فومیزه پی وی سی نوعی ورق پی وی سی می باشد. از مزایای ورق فومیزه پی وی سی نسبت به ورق ام دی اف می توان به مقاومت بالا در برابر قارچ و حشرات، آنتی باکتریال، عایق پذیری بالا و قابلیت رنگ شدن اشاره کرد. بنابراین استفاده از ورق PVC فومیزه خام نسبت به   ام دی اف معمولی دارای مزیت می باشد. زیرا قیمت ورق فومیزه پی وی سی اقتصادی بوده و نسبتا طول عمر بیشتری نیز دارد. ابعاد ورق فومیزه  شامل ابعاد 120 در 240 و ضخامت های 3 میل و 16 میل می باشد. از انواع برندهای ورق فومیزه موجود در مرکز فروش ورق فومیزه  ای چوب می توان به  ورق فومیزه احسان کار  ، ورق فومیزه تاپکو ، ورق فومیزه کاشان ، ورق فومیزه بیتا اشاره کرد.


  انواع ورق فومیزه
  بر اساس طرح و رنگ انواع ورق فومیزه را می توان به ورق های  ورق فومیزه رنگی ، ورق فومیزه طرح دار و ورق های فومیزه سفید  و ساده اشاره کرد. از محبوب ترین نوع ورق فومیزه می توان به  ورق فومیزه هایگلاس اشاره کرد. با توجه به حجم استفاده از ورق های فومیزه پی وی سی، عموما با نام های  ورق پی وی سی  هم شناخته می شود. ورق های پی وی سی فوم  که در بازار با نام  ورق فومیزه  نیز از آن یاد می شود. مانند فراورده های چوب مانند MDF کاربردهای مختلفی دارند. و می تواند بهترین جایگزین به جای چوب و برخی مصالح ساختمانی باشد. ورق فومیزه  هم مانند چوب می تواند بریده شده و چسبانده شود. از طرفی قابلیت میخ خوری و چکش خوری بدون شکاف برداشتن را دارد. بنابراین استفاده از آن برای نجارها و کابینت سازها راحت می باشد. ورق فومیزه را می توان به صورت چند لایه و تک لایه ساخت که هر کدام کاربرد و مصرف خاص خود را دارند. .


 • تهیه و تنظیم توسط صالح چوب
  تماس : 03133314125
  انتشار مطلب در :